نامه فرهنگ

نامه فرهنگ
آخرین نظرات

۱ مطلب در آذر ۱۳۸۷ ثبت شده است

بسم الله الرحمن الرحیم

از این به بعد با هم به دنیای سیاست پرواز خواهیم کرد.دراین مقال ها از سیاست ،سیاست بازی و سیاست بازان خواهید خواند.این اولین پرواز است تا انتخابات ریاست جمهوری دهم.با این وبلاگ همراه باشید.

رنجنامه...

زمانی را به یاد دارم که نامرد مردمانی از جنس ((یا رجال و لا اشبه الرجال)) که پرورش یافته دامان ناپاک غرب و جیره خوار فرهنگ و تفکر لیبرالیسم بودند قصد آن داشتند که با سلطه بر سیاست و فرهنگ این کشور جای پایی برای اربابان خود باز کنند.این نوکران سرسپرده که خود را روشنفکر می نامیدند،با شعارهای رنگ و لعاب یافته لیبرالیستی همچون آزادی،جامعه مدنی و حقوق بشر سعی در اجرای پروژه آمریکایی اصلاحات داشتند.با تیشه ای که از همین شعارها ساخته بودند، قصد داشتند تا ریشه اسلام و انقلاب و ارزش های این مردم و مملکت را بزنند.تاریخ این کشور به خوبی دوران هشت ساله ننگین حاکمیت اصلاح طلبان را به یاد دارد.قلوب این مردم از هشت سال حمله اصلاح طلبان به دین و فرهنگ خون شده بود.با انواع و اقسام حیله ها و نیرنگ ها سعی در القائ شبهات به جامعه داشتند.

کیست که این دوران سیاه را ازیاد ببرد. نسل امروز اگر بدانند که فرهنگ لیبرالیستی چیزی جز لاابالیگری و هرزه گی و بی هویتی برایشان به ارمغان نیاورده است ، قطعا بر ترویج دهندگان آن در طول آن هشت سال نفرین خواهند فرستاد و هیچ گاه آنان را نخواهند بخشید.

الیس صبح بقریب...

اینان که مصداق آیه ((صم بکم عمی فهم لا یعقلون )) بودند و در حرص و ولع قدرت چشم دلشان کور شده بود،غافل از آن بودند  که ((ومکرو و مکرالله و الله خیر الماکرین)).

اصلاح طلبان خود با دست خویشتن گور خود را کندند . آنان قلوب مردم را جریحه دار کرده و از خود برگرداندند.امروز هرچه دست و پا می زنند مردم دیگر توجهی به شعارهای توخالی آنها ندارند.تنها راه بازگشتشان استغفار از درگاه خداوند و پیشگاه ملت شریف ایران است.

((ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروامابانفسهم))

خلق حماسه...

دست خدا از آستین مردم مومن و انقلابی ایران بیرون آمد و در سوم تیر ۱۳۸۴ حماسه ای بزرگ در این کشور به وقوع پیوست.پس از سالها انتظار دوباره مردی ازجنس انقلاب و از نسل فرزندان خمینی پا به عرصه انتخابات نهاد که گمنام ترین کاندیدا بود . چه کسی باور می کرد که در مبارزه با غول های بی شاخ و دم سیاست و قدرت ،احمدی نژاد پیروز میدان با شد.

راستی مردم چرا به دیگران رای ندادند ؟وچرا به احمدی نژاد رای دادند؟

در پست های بعد به این موضوع خواهم پرداخت. ان شائ الله 

  • مهدی دلبند